Škola v přírodě 2019 - Plasy

14. 6. 2019 - 21. 6. 2019, žáci 1., 2., 4. a 5. ročníku

14. 6. 2019
Posíláme první zprávičku ze školy v přírodě. Děti v pořádku dojely na místo. Vybalily si své věci a pomalu se sžívají s prostředím.smiley
Jak budou k dispozici fotografie, vložím je do fotogalerie. Pěkný večer. Diana Jubánková
Je to tady. Ve fotogalerii najdete 1. foto z cesty.smiley

Zpráva od našich vyučujících:
Po klidné cestě autobusem se děti seznámily se svými novými vedoucími, ubytovaly se, navečeřely a šly si zahrát první hru. Usínání bylo první noc trochu delší, vstávání druhý den dřívější.

smiley 

15. 6. 2019
Právě přišly nové fotky ze školy v přírodě. Mrkněte na ně, ať vidíte i vy, že si to děti užívají.

odkaz na místo školy v přírodě 
http://skolyvprirode.haul.cz/

http://rekreace-maj.haul.cz/areal-strediska

Zpráva od našich vyučujících:
Druhý den ŠvP jsme se vypravili na minigolf a do ZOO. Příjemnou procházkou kolem řeky jsme dorazili do Plas a společně si užili hry i prohlídku celého areálu ZOO. Odpoledne jsme se s táborovou hrou přemístili do Afriky a v rámci zachraňování naší planety poznávali tamní faunu a flóru. Ani večer jsme nezaháleli. Každá skupina si vyrobila vlastní vlajku a před večerkou jsme ještě zvládli další část táborové hry s vyhledáváním, luštěním a plněním zajímavých úkolů. Zdravíme domů rodiče, všichni jsme zdraví a spokojení.

16. 6. 2019
Zpráva od našich vyučujících:
Dnes jsme se probudili do deštivého rána. Následovaly hry, soutěže týmů a celotáborový kvíz o fauně a flóře v Americe. Ve slunečním odpoledním programu děti hledaly co nejvíce zvířátek a získaly je do záchranné stanice. Hrou Evoluce si představily netradiční vývoj člověka. Všechna zvířátka pak naočkovaly, aby s nimi mohly odcestovat pryč. Během večerního programu navštívily u ohně indiánského náčelníka, představily svůj tým a složily slib. Všechny děti si užívají pobytu ve zdraví a pohodě.

17. 6. 2019
Zpráva od našich vyučujících:
Dopoledne jsme se vypravili do lesa na přírodovědnou výpravu. Pomocí kelímku s lupou jsme zkoumali hmyz a poté se svlažili v řece Střele. Odpoledne a večer byl ve znamení celotáborových her.

18. 6. 2019
Zpráva od našich vyučujících:
Hned po snídani jsme se vypravili do nedalekého muzea stavitelství. Po shlédnutí všech velmi zajímavých expozic si děti pohrály ve stavitelské herně. V odpoledním programu byla další součástí opět celotáborová hra. Na závěr se seznámily s živou surikatou a skunkem, které si mohly pohladit.Po večeři se konal maškarní rej plný tance a krásných masek. 

19. 6. 2019
Zpráva od našich vyučujících:
Po vydatném spánku........ děti vstávaj čím dál déle, smileypo snídani....... jí čím dál více, následovalo sportovní dopoledne v areálu spojené s koupáním v místní řece. Po výborném obědě ( k výběru byla rajská či svíčková) následoval úkol z celotáborové hry. Poté jarmark propojený s mufínkovou párty. Před spaním ještě pohádkový kvíz a šup do postýlky. Poslední den, který na nás zítra čeká, bude zas plný krásných aktivit.

VŠICHNI JSOU V POŘÁDKU.

20. 6. 2019
Zpráva od našich vyučujících:
A je tu náš závěrečný herní den. Všechny výpravy se s velikým úspěchem navrátily do Evropy a zbývá nám zakončit naši společnou cestu. Jak jinak ukončit tak náročnou cestu než pořádnou večerní oslavou? Než ji však budeme moci začít, budeme muset poslat pozvánky přespolní poštou.... Poté nás čeká balení, vyhodnocení CPH  a pořádný dlabanec, zakončený večerní oslavou.yes

VRACÍME SE ZÍTRA KOLEM 11. HODINY!!!!!!