Moudrá sova
Škola v přírodě - Plasy

Zprávičky

24. 6. 2017
Děti dojely na školu v přírodě v pořádku. Autobus měl spoždění, ale za to nemůže škola, byl vypraven přímo ze školy v přírodě.
Po příjezdu, si děti vybalily své věci a povlékly si peřiny. Zvládly to úplně v pohodě, některé za pomoci dospěláků. K večeři měly svíčkovoua a pomalu se sžívaly s prostředím. Poté si pobyt užívaly na skákacím hradu. Že jsou, jako utržení z řetězu je asi zbytečné psát. Je to obvyklý výjev každé školy v přírodě, kterou jsme zatím absolvovali.

25. 6. 2017
Dnes děti navštívily Plasy, byly se vykoupat.  K obědu byla rýže a španělský ptáček. Počasí jim přeje, děti jsou v pohodě.

26. 6. 2017
Zdravíme ze školandy, všichni jsme v pořádku. Dnes jsme navštívili Zoo Plasy a zahráli jsme si minigolf. K obědu bylo kuře na paprice s knedlíkem a čekají nás večer špagety. Teď hrajeme v lese další hry. Všechny moc zdravíme.

27. 6. 2017
Opět zdravíme všechny ze školandy. Máme za sebou popcornovou párty a ke snídani byl výborný švédský stůl. Nacpali jsme si bříška. Je pod mrakem, půjdeme se projít k vodopádu. Večer nás čeká koblížková párty, už se moc těšíme.

28. 6. 2017
Milí rodiče, zdravíme vás všechny ze školandy. Dnes jsme navštívili plašské technické muzeum, stálo to za to. K obědu byla bramborová kaše s párkem. Čeká nás pomalu balení, večer karneval, diskotéka a ohňostroj. Už se na vás moc těšíme. Buďte, prosím,  ohleduplní, pokud některé děti nebudou mít všechny věci své, neboť si je někteří nepoznají. Pokud u sebe děti budou mít věci někoho jiného, prosíme, aby je v pátek přinesly do školy. Zítra, až budeme odjíždět, dáme ihned vědět, že jsme na cestě domů a upřesníme čas návratu.

​29. 6. 2017
Naposledy zdravíme ze školandy, balíme se, čekáme na snídani, a pak tradá domů. Vše nám komplikuje déšť. Včera jsme se večer vydováděli na diskotéce, byl pro nás připraven raut a na úplný závěr krásný ohňostroj. Prostě to nemělo chybu. Teď už se ale všichni moc těšíme na vás domů.