Zaměstnanci školy, kontakty, předměty
Tisk článku

Konzultační hodiny

PRIMÁRNÍ  PREVENTISTA /patologické jevy/    
Ing. Dagmar Adamovičová
pondělí 14. 15 - 15. 30 hodin
                                     
    
VÝCHOVNÝ PORADCE /včetně volby povolání/
Mgr. Ivana Vaníčková
středa 14. 30 - 17. 00 hodin
vychovny.poradce16-17@seznam.cz

 
Na konzultace primárního preventisty a výchovného poradce je potřeba se  telefonicky nahlásit  dopředu.
Pokud budete potřebovat, lze individuálně změnit termín dle vašich požadavků.
tel. školy  353 618 116
 
Ředitelka PPP Karlovy Vary - provádí vyšetření žáků
PhDr. Jolana Mižikarová
září
11. 9. , 25. 9. 
říjen
​9. 10., 23. 10.
listopad
6. 11., 20. 11.
prosinec
4. 12.
​leden
22. 1., 22. 1.
​únor
5. 2., 19. 2.
březen
4. 3.,18. 3.

 
duben
 
květen
 
červen
 
Pokud budete mít zájem o schůzku s paní doktorkou Mižikarovou, je potřeba se předem domluvit s vedením školy. Rádi Vám dojednáme schůzku, neváhejte nás kontaktovat.
 
LOGOPED  
Bc. Eva Křenková       
středa 13. 00 - 16. 00 hodin
Logopedie začíná od 18. 9. 2019.
 
                                                                    
 
 
 
 
Tisk článku

Vyučující jednotlivých předmětů

Bc. Petra Růžičková (TU 1. ročníku)
1. ročník:
Čj, Ma, Prv, Tv, Vv, Hv, Pč

Mgr. Dana Neckářová (TU 2. ročníku)
2. ročník:
Čj, Ma, Prv, Vv, Pč
3. ročník

Vv
4. ročník
Vv

Mgr. Ivana Vaníčková (TU 3. ročníku)
3. ročník:
Čj, Ma, Prv, Hv

8. ročník:
Čj

9. ročník:

Mgr. Roman Heinic (TU 4. ročníku)
4. ročník:
Čj, Ma, Tv, Hv, Pč
2. ročník:
Tv
5. ročník:
Tv, Hv

Mgr. Světlana Ambrožová (TU 5. ročníku)
5. ročník:
Čj, Ma, Vl, Aj, Vv
4. ročník:
Aj

Ing. Dagmar Adamovičová (TU 6. ročníku)
6. ročník:
Fy, Př, Přs, Vz, Inf
7. ročník:
Fy, Př, Přs
8. ročník:
Ch, Fy, Př
9. ročník:
Ch, Př, Fy

Mgr. Jan Janouš(TU 7. ročníku)
7. ročník:
D, Z, Vo, 
6. ročník:
D, Z, Vo
8. ročník:
D, Z, Vo, Hv
9. ročník:

D, Z, Vo, Hv
4. ročník:
Vl

Mgr. Dana Šlapáková (TU 8. ročníku)
8. ročník:
Aj, Pč
3. ročník:
Aj

4. ročník:
Přv
5. ročník:

6. ročník:
Aj, Pč
7. ročník:
Aj, Pč
8. ročník:
Aj, Pč, Dv
9. ročník:
Aj, Vv

Mgr. Šárka Nagyová (TU 9. ročníku)
9. ročník:
Čj, Vz

Mgr. Drahomíra Vavryčuková
6. ročník:
Ma, Vv
7. ročník:
Ma, Nj, Vv
8. ročník:
Nj
9. ročník:
Ma, Nj

Mgr. Diana Jubánková
5. ročník:
Přv
8. ročník:
Ma, Vv

Mgr. Lenka Kozohorská
2. ročník:

Hv
6. ročník:
Čj, Hv
7. ročník:
Čj, Hv

Mgr. Libor Habr
3. ročník
Tv, Pč

4. ročník:
Dv
5. ročník:
Inf, Dv
6. ročník:
Tv - chlapci, Tv - dívky
7. ročník:
Tv - chlapci, Tv - dívky, Inf, Vz, Dv
8. ročník:
Tv - chlapci, Tv - dívky, Inf, Vz
9. ročník:
Tv - chlapci, Tv - dívky, Inf, Dv

 

 

 

 

 

 









 

 


Zaměstnanci školy ve školním roce 2019 - 2020

ředitelka školy
Mgr. Diana Jubánková       
dianajubankova@centrum.cz                                                                           
                                                                              
zástupkyně ředitelky školy
Mgr. Lenka Kozohorská     
lenkakozohorska@centrum.cz
 
hospodářka
Iveta Vrchotová
 
třídní učitelé - 1. stupeň               
I. třída
Bc. Petra Růžičková
ruzickapetra@centrum.cz          
II. třída
Mgr. Dana Neckářová
dananeckarova@centrum.cz
III. třída
Mgr. Ivana Vaníčková
ivankavanickova@centrum.cz
IV. třída
Mgr. Roman Heinic
romanheinic@centrum.cz
V. třída
Mgr. Světlana Ambrožová
svetlanaambrozova@centrum.cz
 
 
třídní učitelé - 2. stupeň
VI. třída
Ing. Dagmar Adamovičová 
dagmaradamovicova@centrum.cz
VII. třída
Mgr. Jan Janouš
jendajanous@centrum.cz
VIII. třída
Mgr. Dana Šlapáková  
danaslapakova@centrum.cz         
IX. třída
Mgr. Šárka Nagyová
sarkanagyova@centrum.cz
 
ostatní                                     
Mgr. Drahomíra Vavryčuková
drahomiravavrycukova@centrum.cz
Mgr. Libor Habr
liborhabr@centrum.cz

                  
vychovatelka ŠD                         
Vendula Kadlecová - 1. oddělení
Yveta Bačinová - 2. oddělení
 
asistent pedagoga
Yveta Bačinová
yvetabacinova@centrum.cz
Vendula Kadlecová
vendulakadlecova@centrum.cz
Marie Rondevaldová
mrondevaldova@centrum.cz
 
správní zaměstnanci                     
Vladimíra Fischerová
Jarmila Kosinová                                              
Miloslava Belblová
Radek Hrabě